Notice: Korzystanie z get_currentuserinfo uznane za przestarzałe od wersji 4.5.0! Zamiast tego należy użyć wp_get_current_user(). in /wp-includes/functions.php on line 3853

Będąc w listopadzie na wyjeździe w Polsce wpadł nam do głowy pomysł na ferie w Szczawnicy. 
Ceny jednak okazały się kosmiczne, za apartament dla 4 osób ceny zaczynały się od 1400 zł za tydzień…
Zerknąłem zatem na stronę Wizzair, czy jest coś ciekawego w okresie ferii (czyli w lutym). 

No i było. CYPR :)

kilka kliknięć i bilety kupione. Wylot 2 lutego z Katowic. Powrót 9 lutego do Warszawy ponieważ było mega tanio. Za bilety dla 4 osób zapłaciłem zaledwie 650 zł z opcją Wizz Priority…
Następnych kilka kliknięć i cudowny apartament w Larnace również zarezerwowany…
https://www.airbnb.pl/rooms/3220948?s=51

Przepiękny apartament. Ponad 120 metrów. 3 sypialnie. Ogromny salon z jadalnią. Kuchnia i łazienka. Do tego 2 balkony i ogromny taras ze wspaniałym widokiem na Jezioro Słone i na Larnakę. Położony w pięknej spokojnej lokalizacji ze wspaniałym widokiem na startujące i lądujące samoloty w Larnace. Genialnie. Koszt niecałe 1200 zł na 5 osób (dołączyła do nas w międzyczasie jeszcze jedna koleżanka córki).
Kilka następnych kliknięć i samochód na cały pobyt zarezerwowany przez Economycarrentals.com Początkowo wybrałem zwykły mały samochód – kosztował 200 zł z ubezpieczeniem, ale zamieniłem go na trochę większy z automatyczną skrzynią biegów – kosztował w sumie z ubezpieczeniem 300 zł.

Zatem w sumie za 2150 zł (4 osoby) miałem zabukowane tygodniowe ferie na Cyprze :)

Najgorszy, albo najlepszy czas to czas przygotowań i opracowań planów. Co zobaczyć? Jak ogarnąć tę wysepkę, żeby wycisnąć z niej wszystko, co najlepsze? Czy jechać do okupowanej części, czy nie? Oglądać punkty must see, czy szukać czegoś wyjątkowego. W krótkiej relacji postaram się to przybliżyć, co udało się zobaczyć a czego nie, co wg mnie warto odpuścić, a co jest konieczne. 
Zatem zapraszam do kolejnych odsłon relacji :)

A na początek kilka pstryków z apartamentu. Polecam w 100 % dla każdego (oczywiście w wakacje jest już praktycznie w całości zarezerowowany, chyba pod koniec sierpnia jest jeszcze wolny tydzień – cena dla 4 osób w wakacje to 2,5 tys)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *